Dziś mamy 20 maja 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

16 kwietnia 2024

Policjantki w "Krzywoustym". Spotkanie z tegorocznymi maturzystami

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Na spotkaniu, zorganizowanym przez #nakielską komendę, tegoroczni maturzyści „Krzywoustego”, mogli uzyskać informacje na temat wymogów, jakie muszą spełnić oraz jak wyglądają poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji

W czwartek (11.04.24) st. post. Wiesława Ambrozik z zespołu ds. profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii oraz Dorota Wronka z zespołu do spraw kadr i szkolenia nakielskiej komendy, zachęcały do wstąpienia do służby tegorocznych maturzystów Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią. Celem spotkania była promocja zawodu policjanta i omówienie procedury, jaką kandydat przechodzi przed wcieleniem do służby.

Prelegentki wyjaśniły kto może zostać policjantem, jakie warunki musi spełnić oraz jakie są etapy rekrutacji. Przekazane zostały wiadomości na temat tego, gdzie i jakie dokumenty powinni złożyć kandydaci. Przyszli absolwenci dowiedzieli się również czym zajmuje się na co dzień policja i z jaką odpowiedzialnością wiąże się ta służba.

Osoby zainteresowane wstąpieniem do policji odsyłamy do strony internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy oraz Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią, gdzie w zakładce „Zostań Kimś Wyjątkowym” znajdują się niezbędne informacje związane z procedurą rekrutacji. O szczegóły można się również zwracać do Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią, tel. 47 752 92 06.

Przypominamy także, że w dniu 25 kwietnia br. w godz. 11.00-13.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią przy ul. Pocztowej 11, odbędą się „drzwi otwarte”, podczas których będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby.

Materiał: st. post. Wiesława Ambrozik, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)