Dziś mamy 15 sierpnia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

02 lipca 2020

Ponad 70 dni przy szachownicy. 3 razy na podium

fot. arch.

fot. arch.

Prezes Kujawsko - Pomorskiego Związku Szachowego Jarosław Wiśniewski jest# prawdopodobnie najbardziej aktywnym zawodnikiem powiatu nakielskiego, gdyż startuje nawet w kilku turniejach dziennie.

Z danych portalu Lichess wynika, iż rozegrał już na całym świecie 19145 partii błyskawicznych, nie mówiąc o pojedynkach z innym czasem gry. W chwili pisania artykułu mieszkaniec Występu spędził przy szachownicy 71 dni, 8 godzin i 23 minuty. W ostatnich dniach trzy razy stawał na podium w turnieju پیشکسوتان شطرنج ایران Arena, który organizował klub szachowy مسابقه شبانه لایچس کشور w Iranie. Szczegółowe dane przedstawiają się następująco: 25 czerwca - I miejsce (56 uczestników, 32 punkty, ranking uzyskany 2246, 83% wygranych), 26 czerwca - III miejsce (58 uczestników, 24 punkty, ranking uzyskany 2179, 78% wygranych), 30 czerwca - I miejsce (50 uczestników, 37 punktów, ranking uzyskany 2321, 91% wygranych). W zawodach grano tempem rapid z czasem 7+2 w ciągu 2 godzin.

Materiał: Piotr Szybowicz

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Baterie
od 0,90PLN
Makijaż ślubny
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO300
1299PLN PROMOCJAPLN
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP50
1299PLN PROMOCJAPLN
Meble kuchenne - na zamówienie
Meble kuchenne
Meble kuchenne
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)