Dziś mamy 20 maja 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

12 kwietnia 2024

Powiatowy Przegląd Wierszy Logopedycznych. Wręczono dyplomy

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 11 kwietnia 2024 roku w Nakielskim Ośrodku Kultury# w Nakle nad Notecią odbył się Powiatowy Przegląd Wierszy Logopedycznych „Wiersze na pamięć znam coraz piękniejszą mowę mam”.

Celem tego wydarzenia były działania wspierające prawidłową mowę dzieci. Przegląd Wierszy Logopedycznych przeznaczony był dla dzieci objętych rocznym przygotowaniem przedszkolnym uczestniczących w zajęciach logopedycznych. Do Przeglądu zgłoszono 26 dzieci z terenu powiatu nakielskiego. Wszyscy uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania wiersza wybranego i ćwiczonego wspólnie z logopedą. Mogły pochwalić się coraz piękniejszą wymową oraz własnymi zdolnościami artystycznymi.

Powiatowy Przegląd swoją obecnością zaszczycili: Pan Dyrektor Nakielskiego Ośrodka Kultury w Nakle nad Notecią - Michał Dubkowski, Pan Dyrektor Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią – Maciej Maciejewski, Pani Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nakle nad Notecią z Filią w Szubinie – Joanna Rygielska oraz Pani Kierownik Filii Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Szubinie – Lidia Lemańska. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody. Wyróżniono dzieci, które w ciekawy sposób swoim wyrazem artystycznym zachwyciły zebranych. W przerwie mogły również skorzystać ze słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom za piękne prezentacje wierszy oraz cudowny przekaz sceniczny, logopedom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu dzieci. Dziękujemy również Starostwu Powiatowemu w Nakle nad Notecią oraz firmie MKCOLOR w Nakle nad Notecią za finansowe i rzeczowe wsparcie w realizacji tego przedsięwzięcia. Niewątpliwie pomoc finansowa z gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień na lata 2023/2025 z Gminy Szubin pozwoliła na realizację przedsięwzięcia.

Szczególne podziękowania składamy Panu Dyrektorowi Michałowi Dubkowskiemu oraz pracownikom Nakielskiego Ośrodka Kultury w Nakle nad Notecią za nieocenioną pomoc w organizacji i przeprowadzeniu Przeglądu. Dziękujemy także nauczycielkom Przedszkola nr 2 w Nakle nad Notecią za pomoc  w przygotowaniu dekoracji upiększających wczorajsze wydarzenie.

Materiał: Magdalena Szczepańska i Katarzyna Dombrowska / logopedzi Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nakle nad Notecią z Filią w Szubinie

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 50 30

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)