Dziś mamy 30 czerwca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

22 maja 2022

Powstał mały ogród sensoryczny. Mieszkańcy wzięli udział w warsztatach

fot. pow.

fot. pow.

21 maja odbyły się warsztaty prowadzone przez# Małgorzatę Rybacką, właścicielkę firmy Projekt Studio.

Uczestnicy mogli zdobyć wiedzę na temat tego, jakie rośliny warto sądzić w ogrodach sensorycznych i na pewno wykorzystają ją w pracy we własnych ogródkach przydomowych. Podczas warsztatów powstał mały ogród sensoryczny. W najbliższym czasie zostanie dokończona ścieżka, a sam ogród zostanie wzbogacony o roślinny posadzone przez dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nakle nad Notecią. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za pracę. Mamy nadzieję, że mieszkańcom spodoba się efekt końcowy i wspólnie będziemy dbać o nasz ogród. Całe wydarzenie miało charakter społeczny, dlatego dziękujemy wszystkim uczestnikom zwłaszcza dzieciom i firmie Projekt Studio za zaangażowanie.

Projekt realizowany w ramach „Zintegrowane działania partycypacyjne realizowane przy użyciu nowych technologii na rzecz redukcji emisji komunikacyjnej w Nakle nad Notecią”.

Projekt współfinansowany z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020; Priorytet 3. Potencjał beneficjentów funduszy europejskich; Działanie 3.1 Skuteczni beneficjenci

Materiał: Monika Młynarczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 14 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)