Dziś mamy 29 maja 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

22 maja 2022

Powstał mały ogród sensoryczny. Mieszkańcy wzięli udział w warsztatach

fot. pow.

fot. pow.

21 maja odbyły się warsztaty prowadzone przez# Małgorzatę Rybacką, właścicielkę firmy Projekt Studio.

Uczestnicy mogli zdobyć wiedzę na temat tego, jakie rośliny warto sądzić w ogrodach sensorycznych i na pewno wykorzystają ją w pracy we własnych ogródkach przydomowych. Podczas warsztatów powstał mały ogród sensoryczny. W najbliższym czasie zostanie dokończona ścieżka, a sam ogród zostanie wzbogacony o roślinny posadzone przez dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nakle nad Notecią. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za pracę. Mamy nadzieję, że mieszkańcom spodoba się efekt końcowy i wspólnie będziemy dbać o nasz ogród. Całe wydarzenie miało charakter społeczny, dlatego dziękujemy wszystkim uczestnikom zwłaszcza dzieciom i firmie Projekt Studio za zaangażowanie.

Projekt realizowany w ramach „Zintegrowane działania partycypacyjne realizowane przy użyciu nowych technologii na rzecz redukcji emisji komunikacyjnej w Nakle nad Notecią”.

Projekt współfinansowany z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020; Priorytet 3. Potencjał beneficjentów funduszy europejskich; Działanie 3.1 Skuteczni beneficjenci

Materiał: Monika Młynarczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 14 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)