Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2023

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Podejrzany o uszkodzenie auta (film)

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Policjanci z Komisariatu Policji #Bydgoszcz – Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z Komisariatu Policji Bydgoszcz - Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia pojazdu marki Renault Clio, do którego doszło w dniu 19 listopada 2023 roku przy ulicy Al. Powstańców Wielkopolskich 10, na terenie Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii. Do sprawy został zabezpieczony monitoring, który zarejestrował wizerunek osoby podejrzewanej o popełnienie przestępstwa. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na filmie.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ulicy Poniatowskiego 5 w Bydgoszczy lub telefonicznie, całodobowo u dyżurnego KP Bydgoszcz-Śródmieście pod numerem telefonu 47 751 11 60 lub u prowadzącego sprawę pod numerem 47 751 11 83, powołując się na znak sprawy L.dz. I Kr 5012/23.

Materiał: mł. asp. Krzysztof Bratz / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

 

Oceń artykuł: 8 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Ja, w dniu 04-12-2023 15:31:15 napisał:

  To wy jesteście od poszukiwań takiego psychola co niszczy auta

  odpowiedz

  • 1 (1)

  997, w dniu 04-12-2023 15:55:51 napisał:

  Najlepiej cały dzień dzieci bawić w przedszkolu, a potem ludzi prosić o rozwiązanie sprawy za które WAM PŁACĄ! Mamy sie czuć bezpiecznie? Jak wy nawet przestępcy nie przeszukacie a potem do was strzela, nauka rodem z przedszkola

  odpowiedz

  • 0 (0)

  MO, w dniu 04-12-2023 16:01:24 napisał:

  Albo kolejna ofiara na komisariacie która nie żyje, a policja o śmierci w areszcie nawet rodziny nie poinfirmaowała. Sprawa wyszła na jaw jak rodzina zgłosiła zaginięcie kobiety. Super postawa policji 2 miesiące nie informować rodziny o śmierci, ale wiadomo nie ma się czym chwalić, kolejna śmierć na komisariacie

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Olaf, w dniu 04-12-2023 20:09:02 napisał:

  To jest Jozin z Bazin

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Bleta, w dniu 04-12-2023 20:22:56 napisał:

  Policja Bydgoska to nieroby żeby nie znalesc złodzieja wstyd śmiecie nygusy smierdzace

  odpowiedz

  • 0 (0)

  j*bać policje, w dniu 05-12-2023 07:37:39 napisał:

  dajcie mi 100 tys. tp go znajde

  odpowiedz

  • 0 (0)

  POLSKI BANDYTA 777, w dniu 06-12-2023 22:00:04 napisał:

  znam go, nazywa travis szczoch

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kalendarz A3 12-miesięczny
42,00PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)