Dziś mamy 20 maja 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 kwietnia 2024

Spotkanie ze specjalistką zdrowego odżywiania. Rozstrzygnięto konkurs

fot. powierzone

fot. powierzone

W ramach projektu na organizację zajęć pozalekcyjnych#, dnia 11 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Karnowie odbyło się spotkanie ze specjalistkę zdrowego odżywiania p. Marzeną Karakiewicz.

Podczas prelekcji uczniowie mieli możliwość wysłuchania ciekawej pogadanki na temat podstawowych zasad zdrowego odżywiania, zbilansowanej diety i aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego. Pani Marzena oraz p. Hanna Heymann zaprezentowały medale zdobyte w zawodach oraz biegach terenowych, zachęcając tym uczniów i młodzież do rozwijania swoich sportowych pasji a przede wszystkim dbania o zdrowie. W trakcie spotkania został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pn. ,,Używek się wystrzegamy, witaminy pochłaniamy”, prace wykonane przez uczniów były tak kolorowe i piękne, że jury przyznało wszystkim pierwsze miejsce.

Podsumowaniem całego spotkania była degustacja  zdrowych przekąsek, kolorowych koktajli pełnych witamin i różnych owoców dostarczających siłę i energię każdego dnia.

Spotkanie odbyło się dzięki finansowemu wsparciu Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią oraz Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Organizatorzy spotkania: p. Anna Chyżewska, p. Ewa Pater, p. Marlena Kowalska, p. Agnieszka Bembnista.

Materiał: Marlena Kowalska, Agnieszka Bembnista

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 18 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)