Dziś mamy 7 grudnia 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

01 października 2023

Tenisiści UKS WDK Paterek z kolejnymi sukcesami. Świetna dyspozycja

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 26.09.2023 w Paterku rozegrano #mecz 4 kolejki I rundy mistrzostw III ligi mężczyzn w sezonie 2023/2024 pomiędzy UKS WDK PATEREK, a MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Lepsi okazali się zawodnicy z Paterka, którzy na deskach Wiejskiego Domu Kultury pokonali zespół z Sępólna Krajeńskiego 8-4. Świetną dyspozycję w tym meczu potwierdzili Mariusz Prymula ora Michał Grzelak, którzy zdobyli, aż 3,5 pkt dla drużyny z Paterka. Na uznanie również zasługują Wiktor Belter oraz Karol Belter, który pokonali w deblu bardzo mocnych rywali z Sępólna, co przybliżyło zespół z Paterka do zwycięstwa. W zespole 3 ligii UKS WDK PATEREK wystąpili Mariusz Prymula, Michał Grzelak, Wiktor Belter oraz Karol Belter.

Natomiast w dniu 30.09.2023 w Paterku rozegrano mecz 3 kolejki I rundy mistrzostw V ligi mężczyzn pomiędzy UKS WDK II PATEREK, a Energa Manekin III Toruń. Pomimo zaciętej gry oraz wyrównanych mecz, UKS WDK II PATEREK zwycięża ten mecz bardzo wysoko wynikiem 8:2. To kolejny świetny mecz w wykonaniu drużyny z Paterka. UKS WDK II PATEREK zaprezentował w tym meczu świetną dyspozycję, budując już w pierwszej kolejce przewagę 3:1 na rywalem z Torunia. Na pochwałę zasługuje Waldemar Dolegała, który z meczu na mecz prezentuję coraz wyższy poziom, a tym samym jest wielkim wsparciem dla zespołu. Drużyna UKS WDK II PATEREK wystąpiła w składzie: Sławomir Biernacki, Waldemar Dolegała, Marcin Majchrzak oraz Kamil Małysa.

Kolejne mecze: - V LIGA Już w najbliższy czwartek (05.10.2023) o godzinie 19.00 UKS WDK II PATEREK zagra na swojej sali (Wiejski Dom Kultury Paterek, Wyzwolenia 3, Paterek) z zaprzyjaźnionym oraz mocnym zespołem AZS Wątarski Włocławek. - III LIGA Natomiast w dniu 04.11.2023 UKS WDK PATEREK zagra kolejny mecz w Toruniu, gdzie zmierzy się z Maximus Broker II Toruń.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania.

Materiał: Kamil Małysa

Oceń artykuł: 49 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (2)

  Kibic, w dniu 01-10-2023 12:05:25 napisał:

  Widać rozwój w tym klubie.. POWODZENIA !

  odpowiedz

  • -1 (3)

  Radek, w dniu 03-10-2023 08:26:38 napisał:

  A gdzie kibice? Kto to ogląda na zywo ?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Budowa hal
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż zakończony

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa 30 listopada 2023 r. zakończył #realizację pilotażowego projektu Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż był realizowany przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy i został uruchomiony w grudniu 2021 r. Koszt prac to 16,8 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Mikołajki z Mikołajem Kopernikiem. Spacer po fromborskich zabytkach

Nie tylko średniowieczny biskup z Miry czy zamieszkujący# Laponię św. Mikołaj obchodzą imieniny 6 grudnia. Do zacnego grona należy także najwybitniejszy polski astronom, którego 550. rocznicę urodzin świętowaliśmy w tym roku. Mikołaj Kopernik, bo o nim mowa, będzie bohaterem specjalnego programu TVP Nauka zrealizowanego we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Emisja już 6 grudnia o godz. 21:00. W programie m.in. poszukiwanie śladów astronoma we Fromborku, informacje o programie „Laboratoria Przyszłości” oraz Akademii Kopernikańskiej, a także podsumowanie obchodów Roku Kopernika.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)