Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 czerwca 2023

Turniej Akademii Klasy Ekstra. Maja Talaśka w Kadrze Polski

fot. Katarzyna Talaśka

fot. Katarzyna Talaśka

Maja Talaśka, zawodniczka Football Academy Mezar Nakło - razem z Kadrą Polski zagrała# na turnieju Akademii Klasy Ekstra organizowanym przez PKO Ekstraklasa oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki w Kielcach.

Kilka godzin jazdy, ogromne doświadczenie, niesamowite emocje i gra na bardzo dużej intensywności wśród najlepszych  zawodniczek. Uwielbiamy takie emocje! Brawo dla naszej Mai i dziewcząt z Kadry!

Materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)