Dziś mamy 28 marca 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

07 lutego 2023

VII kolejka NHLPN. Pierwsza porażka Stal Produkt Nakło

fot. BG

fot. BG

W hali widowiskowo – sportowej w Paterku odbyła się VII kolejka tegorocznych zmagań w nakielskiej „halówce”. Dużą niespodzianką# zakończyło się starcie Stal Produkt Nakło z FC Albatros, a końcowy wynik niewątpliwie ucieszył dotychczasowego lidera tabeli, zespół z Sipior.

W minioną niedzielę w hali widowiskowo – sportowej w Paterku odbyła się siódma seria gier w ramach rozgrywek Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Była to bardzo ważna kolejka, szczególnie dla zawodników Stal Produkt Nakło, którzy dotąd nie przegrali żadnego meczu, ale w minioną niedzielę mieli do rozegrania aż dwa spotkania. Rywale nie należeli do najłatwiejszych, ale żeby powrócić na pozycję lidera, oba mecze trzeba było wygrać. Na pierwszy ogień poszedł Climag. Oba zespoły stworzyły bardzo ciekawe widowisko, obfitujące w sytuacje bramkowe, ale górą ostatecznie byli Stalowcy. Pierwsza część planu zostało zatem zrealizowana, ale na horyzoncie czekało jeszcze starcie z FC Albatros. Rywale po dwóch walkowerach, tym razem stawili się na hali w Paterku, co miało bardzo wymierne korzyści dla widowiska. Mecz był bardzo zacięty, ze wskazaniem na nakielską drużynę, która stworzyła sobie gro okazji na zdobycie bramki. Szwankowało jednak wykończenie akcji, a przodował w tej niechlubnej klasyfikacji Axel Megger, który zmarnował wiele dobrych okazji na otwarcie wyniku. Pudło tego spotkania należy jednak do Rafała Malikowskiego, który po dwójkowej akcji z Hubertem Pawlakiem nie trafił z bliskiej odległości do pustej siatki. Albatros mógł mówić o sporym szczęściu, a także kierować podziękowania w stronę Patryka Grudy, który niejednokrotnie ratował swój zespół przed stratą bramki. Niewykorzystane sytuację zemściły się w 33. minucie, kiedy to Albatrosi, trochę szczęśliwie wyszli z kontrą, którą celnym uderzeniem zakończył Krystian Born. Wynik ten utrzymał się do ostatniego gwizdka, po którym szczególnie zadowoleni mogli czuć się Sąsiedzi Sipiory, a więc dotychczasowy lider tabeli. Piłkarze z gminy Kcynia mogli utrzymać pozycję na czele stawki, ale warunkiem było zwycięstwo z Hutnikiem Tur. Plan został zrealizowany bez większych problemów, w czym duża zasługa Łukasza Wiśniewskiego, który zdobył aż 9 bramek!

Miłą niespodziankę sprawili piłkarze gospodarzy – Skry Paterek, którzy po zażartym boju odprawili z kwitkiem Gryf Sicienko. Olimpia Tupadły również musiała się postarać, aby odnieść zwycięstwo z Viaplay Dziki Football. Dzięki czemu w dalszym ciągu pozostaje w grze o końcowe zwycięstwo w nakielskich rozgrywkach. Ponadto, organizatorzy zmagań ukarali zespół FC Albatros odjęciem dwóch punktów, za to, że w dwóch poprzednich kolejkach nie stawili się na boisku. W klasyfikacji najlepszych strzelców w dalszym ciągu prowadzi Łukasz Wiśniewski(Sąsiedzi Sipiory), który po bardzo udanym weekendzie powiększył przewagę nad drugim Kamilem Barkowskim do 8. bramek. Obecnie ma koncie 29 goli, a rywal 21.

Z uwagi na to, że w nadchodzący weekend, tj. 11 – 12 lutego na hali w Paterku odbędzie się XVII turniej im. Mariana Kensego, piłkarzy czeka przerwa. Nakielska Halowa Ligi Piłki Nożnej wróci do zmagań 19 lutego.

Wyniki spotkań:
Climag – Stal Produkt Nakło 1:3
Gryf Sicienko – Skra Paterek 1:2
Stal Produkt Nakło – FC Albatros 0:1
Hutnik Tur – Sąsiedzi Sipiory 1:15
Olimpia Tupadły – Viaplay Dziki Football 4:2

Klasyfikacja po VII kolejkach:
Sąsiedzi Sipiory – 18 pkt
Olimpia Tupadły – 17 pkt
Stal Produkt Nakło – 16 pkt
Climag – 12 pkt
Viaplay Dziki Football – 10 pkt
FC Albatros – 8 pkt
Skra Paterek – 7 pkt
Gryf Sicienko – 4 pkt
P.W. Robac – 4 pkt
Hutnik Tur – 0 pkt

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    Wojtas, w dniu 07-02-2023 10:27:12 napisał:

    Brawo pisiory to znaczy się Sipiory

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Budowa hal
Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)