Dziś mamy 28 marca 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

01 lutego 2023

Współpraca z akademiami piłkarskimi. Wspólna reprezentacja trzech szkółek

fot. powierzone

fot. powierzone

Z wielką radością informujemy, że podjęliśmy współpracę szkoleniową z akademiami piłkarskimi Olimpii Wtelno oraz #akademią Sportis Academy Łochowo.

Na sam początek projektu skupiliśmy się na pilotażowym roczniku. Wspólnie z partnerami będziemy przeprowadzać cykliczne testy zawodników oraz ich monitoring. Na podstawie indywidualnych wyników wybierzemy wspólną reprezentację trzech szkółek.

Głównym celem projektu jest zmotywowanie młodych zawodników do podnoszenia swoich umiejętności.

Wspólnie jesteśmy w stanie brać udział w wysokiej rangi turniejach!

Podczas pierwszej konsultacji, która odbyła się w ostatnich dniach we Wtelnie, 26 zawodników z 3 szkółek tworzących projekt, miało okazję zaprezentować swoje umiejętności. W pierwsze zajęcia zaangażowanych było łącznie 6 trenerów.

Naszym partnerom WKS Olimpia Wtelno oraz Sportis Academy Łochowo dziękujemy za współtworzenie projektu!

To my tworzymy przyszłość REGIONALNEJ PIŁKI NOŻNEJ!

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 45

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)