Dziś mamy 23 maja 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 stycznia 2022

Zabawki trafiły do przedszkola. Najmłodsi nie kryli radości

fot. pow.

fot. pow.

W dniu dzisiejszym Rada Sołecka przekazała zabawki dla# dzieci przedszkola Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paterku.

W imieniu maluchów podziękowania złożyła pani Dyrektor Alina Sławkowska. My ze swej strony cieszymy się, że mogliśmy sprawić radość naszym mały mieszkańcom. Jednocześnie pragniemy nadmienić, że nasze działanie jest częścią szerokiej akcji przeprowadzonej przez pana Andrzeja Koniarskiego, dzięki której mogliśmy przekazać pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszej wsi. Andrzeju do następnego razu.

Materiał: Justyna Leppert - Garczewska - Rada Sołecka w Paterku 

Autor nie wyraża na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)