Dziś mamy 28 maja 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

30 czerwca 2023

Amatorski Turniej Tenisa. Mecze były niezwykle zacięte i emocjonujące

fot. pow.

fot. pow.

W sobotę 24 czerwca na korcie Tenisowo rozegrano #drugą edycję Amatorskiego Turnieju Tenisa Ziemnego dla zawodników uczęszczających na zajęcia nauki gry w tenisa dla dorosłych organizowane przez Nakielski Sport.

Triumfatorem turnieju został Marcin Kuliński, drugie miejsce zajął Tomasz Bzdawka, a na trzeciej lokacie uplasował się Szymon Kozłowski.

Wszystkie mecze były niezwykle zacięte i emocjonujące. Zawodnicy walczyli o każdą piłkę mierząc się z własnymi słabościami. Podsumowania turnieju dokonał trener zawodników Maksymilian Holec, dziękując wszystkim za udział i gratulując sportowej walki oraz pozytywnych emocji wzmaganiach o najwyższe trofea. Do zobaczenia w następnych edycjach turnieju.

Materiał: Maksymilian Holec

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport

Oceń artykuł: 7 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dzień Samorządu Terytorialnego. Specjalna uchwała

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów #samorządowych z 1990 r., obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. O ustanowieniu tego święta zdecydował 29 czerwca 2000 r. Sejm w specjalnej uchwale na 10-lecie odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Policjanci uratowali myszołowa. Ptak został potrącony przez auto

Policjanci z wydziału ruchu drogowego #bydgoskiej komendy miejskiej uratowali myszołowa, który oszołomiony, prawdopodobnie po wcześniejszym potrąceniu przez auto, leżał na jezdni i ewidentnie potrzebował pomocy. Gdyby nie reakcja patrolu ptak zginąłby pod kołami nadjeżdżających samochodów.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)