Dart na Nowy Rok
fot. arch.
W dniu 02.01.2015r. darterzy z Taverny rozpoczęli Nowy Rok turniejem w steel'a. Rywalizację rozpoczęto w grupie na zasadzie "każdy z każdym".
Graliśmy jak zawsze 501 DO. O kolejności miejsc zajętych w tej fazie rozgrywek decydowały nie zdobyte punkty a legi. Świadczy to o wyrównanym poziomie pojedynków. W fazie półfinałowej spotkali się:
Piotr Jagodziński vs Jakub Tymczyszyn wynik 1:2. W fazie grupowej Piotr pokonał Jakuba 2:0
Bogusław Zadłużny vs Marcin Bembnista 2:1. W tym pojedynku a raczej w każdym rozegranym legu sprawdziła się maksyma darterska: "Zwycięża ten kto rzuca double".
Klasyfikacja turnieju:
1. Zadłużny Bogusław
2. Tymczyszyn Jakub
3/4 Bembnista Marcin
3/4 Jagodziński Piotr
5 Murek Bartosz.
Wszystkich miłośników darta, a także tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym sportem zapraszamy w niedzielę 04 stycznia do wspólnego oglądania transmisji finału Mistrzostwa Świata PDC. Startujemy turniejem o godz. 17.00. Transmisja meczu o godz. 20.00.
Materiał: Dart Taverna Nakło
Czytaj również
Dodaj komentarz
Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies
Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).
(czytaj więcej)Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?
Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".
(czytaj więcej)Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?
Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.
(czytaj więcej)Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią
Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!