Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 maja 2023

Dwie pary awansowały do Finału Mistrzostw Polski. Zdolne zawodniczki

fot. NTS Trójka Nakło

fot. NTS Trójka Nakło

Nakło górą podczas Wojewódzkiego Finału #Kinder Joy of moving! W kategorii "dwójek" siatkarskich dziewcząt nie było lepszych od naszych zawodniczek.

Zwyciężyła para Emilia Wilczek/Amelia Klesińska. Natomiast duet Nadia Sierzchuła/Nina Boinska wraca do domu ze srebrem i pięknymi uśmiechami. Nie jest to jednak koniec sezonu dla naszych zdolnych pań. Dzisiejszy wynik dał obu parom awans do Finału Mistrzostw Polski, które odbędą się w Gliwicach 7-9 lipca.

Gratulujemy dziewczynom oraz trenerce Agnieszce i trenerowi Arturowi.

Materiał: NTS Trójka Nakło

Oceń artykuł: 10 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Zadaj pytanie
40PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
KOBIZE
500PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)