Dziś mamy 29 maja 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

26 listopada 2021

Kiermasz Charytatywny. Wychowankowie przygotowali ozdoby bożonarodzeniowe

fot. pow.

fot. pow.

Okres przedświąteczny to wzrastająca ilość akcji charytatywnych#. Wolontariusze Zespołu Szkół im. Wł. Łokietka w Lubaszczu pomagają na różne sposoby.

Ostatnio włączyliśmy się w przedsięwzięcie Zespołu Szkół im Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią – kiermasz świąteczny. Wychowankowie naszej szkoły, ich rodzeństwo i rodzice własnoręcznie przygotowali ozdoby bożonarodzeniowe, które będą sprzedawane w Staszicu. Wszystkie zebrane pieniądze podczas tej akcji zostaną przekazane na leczenie i pomoc młodzieży chorej na raka z powiatu nakielskiego. Dziękujemy za zaangażowanie i wielkie serce.

Materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)