Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 maja 2024

Kolejna runda za nami. Rywalizacja w ramach Czwartków Lekkoatletycznych

fot. BG

fot. BG

Na stadionie miejskim w Nakle nad Notecią rozegrano# trzecią rundę imprezy sportowej pn. Czwartki Lekkoatletyczne. Uczniowie po raz kolejny rywalizowali w kilku konkurencjach.

Kolejna edycja Czwartków Lekkoatletycznych nabiera rozpędu. Za zawodnikami już trzecia runda, która odbyła się wczoraj, tj. 16 maja. Zawodnicy jak zwykle toczyli zażartą rywalizację w poszczególnych konkurencjach. Niestety liczba zawodników nie zachwyciła, co może dziwić z uwagi na fakt, że warunki do uprawiania lekkoatletyki w Nakle po wyremontowaniu stadionu im. Klemensa Biniakowskiego znacznie się poprawiły.

Oceń artykuł: 8 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  słuchacz, w dniu 17-05-2024 16:55:54 napisał:

  joanna rocznica smierci donna summer pik grało this tmie i m aciej pakulski nie zyje tuż przed euro 2024 sportowa zgaduj zgadula numer 1 audycja dawno recepta na zycie żeby sie ludzie kochali zbigniew kurtycz a radio maryja jak koncert yczeń 1 raz usłyszałem u nas i daonr wanna get hurt joanna grała

  odpowiedz

  • 0 (0)

  słuchacz, w dniu 17-05-2024 17:29:00 napisał:

  słuchałem wypowiedz dziennikarza z pik łezki propagował sportt z regionu kujawsko pomorskie muzyka i sport i sportowa kiedyś wywiad zwierzenia magda jasińska lubił piotra szczepanika idol młodości a dziś quizz euro 2024 9 prawidłowo nie takie trudne

  odpowiedz

  • 0 (0)

  xl, w dniu 17-05-2024 17:32:11 napisał:

  tvp sport quizz tam

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Konstrukcje stalowe
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)