Kolejny słaby mecz. Powrót z bagażem 15 bramek
fot. pow.
Z bagażem 15. straconych bramek wrócili z Bydgoszczy# piłkarze Zielonych Zalesie. Lider tabeli pokazał, że nie bez powodu okupuje tą pozycję.
Zieloni Zalesie bardzo słabo rozpoczęli nowy sezon piłkarski na szczeblu bydgoskiej B – klasy. Klub, który do niedawna był dość stabilny i z reguły walczył o pozycję w górnej części tabeli nie rokuje najlepiej obecną dyspozycją. Dużym problemem są braki kadrowe. Z tego też powodu w pierwszym składzie grają młodzi piłkarze, jak choćby: Kacper Paszkiet, Oliwier Podgórski czy Jakub Mlicki, którzy mają znikome doświadczenie w piłce seniorskiej, bądź trochę bardziej doświadczeni zawodnicy, którzy jednak wcześniej rozpoczynali mecze na ławce rezerwowych. W 4. kolejce gier rywalem podopiecznych Pawła Piechowiaka, a więc grającego trenera zespołu był MUKS CWZS Bydgoszcz - lider tabeli. Zieloni zdołali zebrać na wyjazd tylko 12 piłkarzy, a wśród nieobecnych byli m.in: Mateusz i Marcin Sojka, Bartosz Szczukowski czy Sławomir Bereit. W takiej sytuacji trudno było mówić o nawiązaniu walki z tak silnym przeciwnikiem. Ostatecznie goście nie mieli za wiele do powiedzenia i ponieśli bardzo wysoką porażkę. I jest to niewątpliwie mecz do jak najszybszego zapomnienia.
MUKS CWZS Bydgoszcz – Zieloni Zalesie 15:0 (10:0)
Czytaj również
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies
Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).
(czytaj więcej)Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?
Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".
(czytaj więcej)Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?
Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.
(czytaj więcej)Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią
Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.
(czytaj więcej)
Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad
Alex, w dniu 16-09-2022 12:58:20 napisał:
odpowiedz
Czarniak, w dniu 16-09-2022 14:00:01 napisał:
odpowiedz
Zawodnik , w dniu 16-09-2022 14:35:18 napisał:
odpowiedz
SN, w dniu 16-09-2022 15:46:56 napisał:
odpowiedz
Zalesie, w dniu 18-09-2022 20:54:16 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!