Wola walki nie wystarczyła. Iskra bez punktów w Bydgoszczy
fot. pow.
Na kolejny mecz w rozgrywkach piłkarskich #na szczeblu B – klasy piłkarze Iskry Zamość – Rynarzewo wybrali się do Bydgoszczy, gdzie zmierzyli się z miejscowymi Piaskami. Pomimo walecznej postawy nie udało się zdobyć punktów.
W 4. kolejce gier w grupie III, bydgoskiej B – klasy Iskra Zamość – Rynarzewo zmierzyła się na wyjeździe z Piaskami Bydgoszcz. Od pierwszego gwizdka przewagę osiągnęli gospodarze, ale przez długi czas defensywa zamościan nie dawała się zaskoczyć, przerywając w porę kolejne to ataki. Sytuacja uległa jednak zmianie w 30. minucie. Wtedy to miejscowi przeprowadzili skuteczną akcję prawą stroną boiska i wyszli na prowadzenie. Nie minęło kolejnych 10 minut i po zamieszaniu w polu karnym Iskry zrobiło się 2:0. Dwa ciosy do szatni podziałały mobilizująco na gości, którzy w drugiej połowie zwiększyli swoją aktywność w ataku. Po raz kolejny zawodziła jednak skuteczność i zamiast trafienia kontaktowego, Iskra straciła trzecią bramkę, która ostatecznie rozstrzygnęła o pewnym zwycięstwie gospodarzy.
Piaski Bydgoszcz – Iskra Zamość – Rynarzewo 3:0 (2:0)
Czytaj również
Dodaj komentarz
Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies
Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).
(czytaj więcej)Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?
Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".
(czytaj więcej)Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?
Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.
(czytaj więcej)Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią
Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!