Dziś mamy 9 grudnia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

16 września 2022

Mecz czołowych zespołów grupy III. Remis po wyrównanej walce

fot. archiwum

fot. archiwum

W 4 kolejce rozgrywek piłkarskich na szczeblu B – klasy# Szubinianka II/Victoria Kołaczkowo podejmowała na własnym boisku Dąb Potulice. Oba zespoły miały okazję na zdobycie kompletu punktów, ale ostatecznie podzieliły się punktami.

Zespoły z Kołaczkowa i Potulic udanie rozpoczęły tegoroczne zmagania na szczeblu piłkarskiej B – klasy. O ile o formę Dębu można było być spokojnym, tak dyspozycja Victorii jest niewątpliwie dużym zaskoczeniem dla sympatyków i kibiców tego klubu. Spora w tym zasługa nowych piłkarzy, którzy latem wzmocnili klub. Na pierwszy plan wysuwa się jednak powrót do zespołu Damiana Czerwińskiego, który od początku sezonu regularnie zdobywa kolejne gole. Nie inaczej było w miniony weekend w starciu z Dębem Potulice. Mecz ten nie był może widowiskowy i nie obfitował w wiele sytuacji bramkowych, ale emocje trwały do ostatniego gwizdka. W pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiali gospodarze, którzy nie dość, że wyszli na prowadzenie po celnym strzale Czerwińskiego, to jeszcze mogli to prowadzenie podwyższyć. Zmarnowali jednak m.in. rzut karny, który obronił Adam Przybylski. Dąb odżył natomiast w drugiej części gry. Wprowadzony po przerwie Michał Marach został sfaulowany w polu karnym Victorii, za co sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Oskar Rogaliński i doprowadził do wyrównania. Znakomitą okazję na przechylenie szali zwycięstwa na korzyść swojego zespołu miał jeszcze Denis Piotrowski ale przegrał pojedynek sam na sam z Kamilem Załogą.

Szubinianka II/Victoria Kołaczkowo – Dąb Potulice 1:1 (1:0)

Bramki: Damian Czerwiński – Oskar Rogalski

 

Oceń artykuł: 9 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  KIBIC, w dniu 16-09-2022 12:36:14 napisał:

  bramkę strzelił OSKAR ROGALSKI!!!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Jarek, w dniu 16-09-2022 20:36:59 napisał:

  A może niech die autor tekstu łaskawie podpisze. Kiedy był karny dla Kolaczkowa?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Metryczka dziecka A4
20PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Pudełko śniadaniowe
39,90PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Puchar Tymbarku. Trwają zapisy uczniów do turnieju piłkarskiego

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału# w turnieju o Puchar Tymbarku. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych, aktywnych miłośników piłki nożnej, którzy chcą aktywnie spędzać czas i rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Zapisy trwają do 31 stycznia 2024 roku. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Wydarzenie jest objęte patronem Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)
0

Innowacyjny projekt cyfrowy. Wzmocnienie bezpieczeństwa żywności

Jesteś przedsiębiorcą z branży spożywczej? Pracujesz przy# kontroli przedsiębiorców? A może po prostu jesteś świadomym konsumentem, któremu zależy, żeby żywność była bezpieczna? „System powiadamiania o wprowadzeniu do obrotu żywności prozdrowotnej (SPOŻ)” to innowacyjny projekt, który wspiera wszystkich uczestników rynku spożywczego.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)