Dziś mamy 28 maja 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

26 marca 2023

MKS Krajna Nakło wraca z Karpacza z 6 miejscem. Kolejne doświadczenie

fot. MKS Krajna Nakło

fot. MKS Krajna Nakło

Wracamy z Karpacza z Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej #niestety z 6 miejscem przegrywając mecz z Jelenią Górą 7:4 , Lubinem 9:4 oraz Koszalinem 11:4. Zdobyliśmy kolejne nowe doświadczenie - wiemy co musimy poprawić i nad czym najbardziej pracować.

Gra w obronie na duży plus, walka do gwizdka co pomagało bramkarkom wybronić kilka mocnych rzutów - atak tym razem nieudany, a także spowolniony co spowodowało dużo słabszą grę w dzisiejszym turnieju. Walczymy dalej, poprawiamy błędy i przygotowujemy się na kolejne turnieje️. Z całego serca chcielibyśmy podziękować firmie Martex, Tomasz Mazur za udostępnienie dwóch ekskluzywnych busów, które bezpiecznie dowiozły nas do celu, firmie Tech-Bud Przemysław Nowak za pomoc finansową dzięki której mogliśmy gościć na turnieju w Karpaczu, właścicielom hotelu Perła Sudetów za cudowną gościnę. Wszystkim którzy przyczyniają się do naszego rozwoju i wspierają nas chcielibyśmy serdecznie podziękować.

Materiał: Katarzyna Cieślikiewicz / MKS Krajna Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 160 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dzień Samorządu Terytorialnego. Specjalna uchwała

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów #samorządowych z 1990 r., obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. O ustanowieniu tego święta zdecydował 29 czerwca 2000 r. Sejm w specjalnej uchwale na 10-lecie odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Policjanci uratowali myszołowa. Ptak został potrącony przez auto

Policjanci z wydziału ruchu drogowego #bydgoskiej komendy miejskiej uratowali myszołowa, który oszołomiony, prawdopodobnie po wcześniejszym potrąceniu przez auto, leżał na jezdni i ewidentnie potrzebował pomocy. Gdyby nie reakcja patrolu ptak zginąłby pod kołami nadjeżdżających samochodów.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)