Dziś mamy 4 czerwca 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

26 marca 2023

MKS Krajna Nakło wraca z Karpacza z 6 miejscem. Kolejne doświadczenie

fot. MKS Krajna Nakło

fot. MKS Krajna Nakło

Wracamy z Karpacza z Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej #niestety z 6 miejscem przegrywając mecz z Jelenią Górą 7:4 , Lubinem 9:4 oraz Koszalinem 11:4. Zdobyliśmy kolejne nowe doświadczenie - wiemy co musimy poprawić i nad czym najbardziej pracować.

Gra w obronie na duży plus, walka do gwizdka co pomagało bramkarkom wybronić kilka mocnych rzutów - atak tym razem nieudany, a także spowolniony co spowodowało dużo słabszą grę w dzisiejszym turnieju. Walczymy dalej, poprawiamy błędy i przygotowujemy się na kolejne turnieje️. Z całego serca chcielibyśmy podziękować firmie Martex, Tomasz Mazur za udostępnienie dwóch ekskluzywnych busów, które bezpiecznie dowiozły nas do celu, firmie Tech-Bud Przemysław Nowak za pomoc finansową dzięki której mogliśmy gościć na turnieju w Karpaczu, właścicielom hotelu Perła Sudetów za cudowną gościnę. Wszystkim którzy przyczyniają się do naszego rozwoju i wspierają nas chcielibyśmy serdecznie podziękować.

Materiał: Katarzyna Cieślikiewicz / MKS Krajna Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 160 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)