Dziś mamy 9 grudnia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

28 października 2021

Mecz walki w Kołaczkowie. Emocje na boisku i poza nim

fot. BG

fot. BG

Drugi zespół Szubinianki Szubin stanął przed kolejną szansą na zdobycie# pierwszych punktów w tegorocznych rozgrywkach. Zadanie było o tyle łatwiejsze, że w kadrze znalazło się kilku zawodników, na co dzień występujących w pierwszej drużynie. Rywalem był Hutnik Tur, który przed tygodniem sprawił niemałą sensację, zdobywając jeden punkt w pojedynku ze Sportisem II Łochowo.

Obie drużyny przystąpiły do tego meczu z bojowym nastawieniem. Już w 12. minucie Jakub Donarski wyprowadził miejscowy zespół na prowadzenie. Udało się je utrzymać zaledwie przez dziewięć minut. Do remisu w 21. minucie spotkania doprowadził Kamil Herzog. Po wyrównanej pierwszej połowie, przyszedł czas na drugie 45 minut, które miały rozstrzygnąć kto zdobędzie w tym starciu komplet punktów. Na boisku nie brakowało emocji, a piłkarze nie odpuszczali w walce o każdą piłkę. Łatwego zadania nie miał sędzia główny, którego decyzję na każdym kroku były podważane, nie tylko przez zawodników ale również członków ławek rezerwowych. Pomimo tego, oba zespoły stworzyły sobie okazje bramkowe, ale brakowało skutecznego wykończenia. W 86. minucie Dawid Kuliberda zdobył upragnionego gola dla gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie i znaleźli się na dobrej drodze do sięgnięcia po pierwszy komplet punktów w tym sezonie. Na ostatnie minuty tego spotkanie, w których trwała wymiana ciosów, cieniem położyły się zachowania na ławkach rezerwowych. Po kolejnej podważonej decyzji, arbiter nie wytrzymał i ukarał czerwoną kartką trenera gospodarzy, Marcina Czerwińskiego. W doliczonym czasie gry, Mikołaj Jerzakowski za niesportowe zachowanie został ukarany drugą żółtą kartką i w konsekwencji musiał przed czasem opuścić boisko.

Szubinianka II Szubin/Victoria Kołaczkowo – Hutnik Tur 2:1 (1:1)

Bramki: Jakub Donarski, Dawid Kuliberda – Kamil Herzog  

 

Oceń artykuł: 8 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Puchar Tymbarku. Trwają zapisy uczniów do turnieju piłkarskiego

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału# w turnieju o Puchar Tymbarku. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych, aktywnych miłośników piłki nożnej, którzy chcą aktywnie spędzać czas i rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Zapisy trwają do 31 stycznia 2024 roku. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Wydarzenie jest objęte patronem Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)
0

Innowacyjny projekt cyfrowy. Wzmocnienie bezpieczeństwa żywności

Jesteś przedsiębiorcą z branży spożywczej? Pracujesz przy# kontroli przedsiębiorców? A może po prostu jesteś świadomym konsumentem, któremu zależy, żeby żywność była bezpieczna? „System powiadamiania o wprowadzeniu do obrotu żywności prozdrowotnej (SPOŻ)” to innowacyjny projekt, który wspiera wszystkich uczestników rynku spożywczego.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)