Dziś mamy 26 listopada 2022, sobota, imieniny obchodzą:

26 września 2022

Młodzicy na turnieju w Jastarni. Zagrał nowy zespół z klas sportowych

fot. NTS Trójka Nakło

fot. NTS Trójka Nakło

W dniach 23-25 września 2022 roku chłopcy z klas sportowych #ZSP3 w Nakle, tworzący powstający w tym roku nowy zespół młodzików COL-MAR NTS Trójka Nakło, wzięli udział w Memoriale Szymka – turnieju organizowanym przez UKS w Jastarni.

W trakcie turnieju rywalizowaliśmy z dwoma zespołami tamtejszego UKS-u, dwoma zespołami KaEmKi Starogard Gdański i jednym zespołem reprezentującym Błyskawicę Szczecin. Zaliczyliśmy sporą dawkę grania w niespotykanej formule. Wszystkie mecze turnieju to dwa sety bez względu na wynik, wszyscy uczestnicy są zwycięzcami i na dodatek nikt nie zapisuje wyników spotkań.

COL-MAR NTS wystąpił w składzie: Jakub Kubiński, Nikodem Łęga, Karol Leppert, Cezary Leppert, Kacper Pogoda, Dominik Pogoda, Mikołaj Markuszewski, Filip Pewniak, Nikodem Stupieńko, Filip Majchrzak, Michał Arach, Michał Winiarski, Jan Kauc, Nicolas Wardziński. Trenerzy: Artur Sierzchuła, Michał Nowak.

Materiał: NTS Trójka Nakło

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    kibic, w dniu 27-09-2022 17:21:03 napisał:

    A gdzie klasy sportowe dla dziewcząt? Przecież najwyżej notowną drużyną w naszym województwie są zawodniczki Pałacu?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Konstrukcje stalowe
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Tendencja proinflacyjna. Prognozy ekspertów

Listopadowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej NBP przyniosło decyzję o utrzymaniu obecnego poziomu stóp procentowych# (stopa referencyjna – 6,75%). To drugi miesiąc z rzędu, w którym podjęto decyzję o wstrzymaniu cyklu podwyżek, pomimo wciąż rosnącej inflacji, która według wyliczeń GUS wyniosła 17,9% za październik r/r. Czy to koniec polityki zwolenników wyższych stóp procentowych w RPP? Analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili bliżej przyjrzeć się prognozom.

(czytaj więcej)