Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2023

Mnóstwo bramek i składnych akcji. Halowy turniej piłki nożnej

fot. Football Academy Nakło

fot. Football Academy Nakło

"Stop Uzależnieniom" - pod takim tytułem odbył się halowy turniej #piłki nożnej skrzatów i żaków pod Patronatrm Burmistrz Wyrzyska Pani Bogusławy Jagodzińskiej.

Zawody, w których zagrały trzy nasze zespoły Football Academy Nakło zorganizowane były przez Sokół Kościerzyn Wielki.

Turniej na dobrym poziomie, podczas którego mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności indywidualne oraz zespołowe z drużynami którymi mierzyliśmy się pierwszy raz. Każdy z naszych reprezentantów spędził kilkadziesiąt minut na boisku. Mnóstwo bramek, szybkich i składnych akcji, bardzo dobrej współpracy, komunikacji. Popełniliśmy błędy ale na plus, że staraliśmy się je od razu poprawiać.

Reasumując turniej bardzo udany.

Dziękujemy za zaproszenie gospodarzy zawodów, a także naszym rodzicom za wsparcie i doping.

Materiał: Daniel Kloska / Football Academy Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)