Niespodzianka w Nakle. Orzeł odleciał z jednym punktem
fot. BG
Na boisku bocznym stadionu miejskiego w Nakle, miejscowy# zespół Czarni podejmował w ramach rozgrywek B – klasy Orła Przyłęki. Przez długi czas pachniało niespodzianką, ale ostatecznie gospodarze byli w stanie w końcówce spotkania doprowadzić do remisu.
W kolejnym meczu rundy wiosennej Czarni Nakło zmierzyli się na własnym boisku z Orłem Przyłęki. Był to teoretycznie łatwiejszy rywal, ale o tym, że może to być zgubne myślenie przekonał się przed tygodniem GLZS Sadki, który co prawda zdołał odnieść zwycięstwo, ale przyszło ono bardzo ciężko. Przez ponad 75 minut na boisko działo się wiele, obie drużyny miały swoje okazje na bramkę, ale wynik pozostawał bezbramkowy. W 77. minucie fatalny błąd popełnił Mikołaj Jaruzal, który przed własną bramką podał wprost pod nogi jednego z zawodników Orła, który przymierzył z dystansu nie do obrony, w samo okienko bramki. Goście wyszli na prowadzenie i przez długi czas utrzymywali korzystny rezultat. Gospodarze nie dopuścili jednak do niespodzianki i w 88. minucie, kapitan nakielskiej drużyny Piotr Kamiński, zachował najwięcej przytomności w zamieszaniu pod bramką i doprowadził do remisu.
Czarni Nakło – Orzeł Przyłęki 1:1 (0:0)
Bramka dla Czarnych: Piotr Kamiński
Galeria
Czytaj również
Dodaj komentarz
Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies
Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).
(czytaj więcej)Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?
Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".
(czytaj więcej)Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?
Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.
(czytaj więcej)Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią
Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.
(czytaj więcej)
Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad
Kibic , w dniu 24-04-2022 17:18:55 napisał:
odpowiedz
obserwator , w dniu 24-04-2022 17:40:51 napisał:
odpowiedz
maradona, w dniu 25-04-2022 06:15:16 napisał:
odpowiedz
ha ha, w dniu 25-04-2022 09:19:27 napisał:
odpowiedz
Janek, w dniu 25-04-2022 12:05:28 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!