Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 maja 2024

Nocna wędrówka do Nakła. Trasa nie była zbyt wymagająca

fot. powierzone

fot. powierzone

Na dzisiejszą nocną wędrówkę ze Ślesina do #Nakła zgłosiły się 24 osoby (w większości panie).

Trasa biegła przez łąki Doliny Noteci i nie była zbyt wymagająca ponieważ większość rowów melioracyjnych wyschła. Dzięki bezchmurnemu niebu mogliśmy zobaczyć zorzę która była zapowiadana w prognozach pogdy a jest bardzo rzadko widoczna w Polsce. Dziękuję wszystkim uczestnikom,a tak liczne przybycie a w szczególności osobom które były pierwszy raz na wędrówce. Przeszliśmy 9km.

Materiał: Maciej Boinski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 46 29

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)