Dziś mamy 2 lipca 2022, sobota, imieniny obchodzą:

17 stycznia 2015

Ostry piątek z dartem

fot. pow.

fot. pow.

Faktem już jest, że piątkowe turnieje przybierają nieoczekiwany charakter rożnych okazji. W piątek 16 stycznia przypadał Światowy Dzień Ostrego Żarcia.

Z tej okazji Jakub Tymczyszyn zawodnik nakielskiej Taverny ufundował ostre nagrody dla zwycięzców piątkowego turnieju steel'a. Do zawodów zgłosiło się sześcioro zawodników. Początkowo rywalizowano w grupie, a przepustkę do półfinałów wywalczyło czterech zawodników. O finał zagrali Jakub Tymczyszyn z Marcinem Bembnistą oraz Radosław Pieńkowski z Bogusławek Zadłużnym. Przez tę fazę przebrnęli kolejno drugi i czwarty z wyżej wymienionych.

Finał zagrano systemem best of ,5 czyli do trzech wygranych legów. Ciekawostką tego finału było to, iż zawodnicy wygrywali nie swoje otwarcia, a tzw. przełamania. Ostatecznie po zaciętej walce zwyciężył Marcin Bembnista pokonując Bogusława Zadłużnego 3:2.

Kolejne zmagania przy tarczy już w następny piątek i jak zawsze o godz. 19.00. Już teraz można zaplanować sobie wieczór 30 stycznia. W tym dniu odbędzie się Turniej Klubowy Polskiej Organizacji Darta. Serdecznie zapraszamy.

materiał: Taverna Nakło/red.

Oceń artykuł: 99 69

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Budowa magazynów
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)