Dziś mamy 28 maja 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

17 stycznia 2015

Ostry piątek z dartem

fot. pow.

fot. pow.

Faktem już jest, że piątkowe turnieje przybierają nieoczekiwany charakter rożnych okazji. W piątek 16 stycznia przypadał Światowy Dzień Ostrego Żarcia.

Z tej okazji Jakub Tymczyszyn zawodnik nakielskiej Taverny ufundował ostre nagrody dla zwycięzców piątkowego turnieju steel'a. Do zawodów zgłosiło się sześcioro zawodników. Początkowo rywalizowano w grupie, a przepustkę do półfinałów wywalczyło czterech zawodników. O finał zagrali Jakub Tymczyszyn z Marcinem Bembnistą oraz Radosław Pieńkowski z Bogusławek Zadłużnym. Przez tę fazę przebrnęli kolejno drugi i czwarty z wyżej wymienionych.

Finał zagrano systemem best of ,5 czyli do trzech wygranych legów. Ciekawostką tego finału było to, iż zawodnicy wygrywali nie swoje otwarcia, a tzw. przełamania. Ostatecznie po zaciętej walce zwyciężył Marcin Bembnista pokonując Bogusława Zadłużnego 3:2.

Kolejne zmagania przy tarczy już w następny piątek i jak zawsze o godz. 19.00. Już teraz można zaplanować sobie wieczór 30 stycznia. W tym dniu odbędzie się Turniej Klubowy Polskiej Organizacji Darta. Serdecznie zapraszamy.

materiał: Taverna Nakło/red.

Oceń artykuł: 102 73

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
0

Dzień Samorządu Terytorialnego. Specjalna uchwała

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów #samorządowych z 1990 r., obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. O ustanowieniu tego święta zdecydował 29 czerwca 2000 r. Sejm w specjalnej uchwale na 10-lecie odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Policjanci uratowali myszołowa. Ptak został potrącony przez auto

Policjanci z wydziału ruchu drogowego #bydgoskiej komendy miejskiej uratowali myszołowa, który oszołomiony, prawdopodobnie po wcześniejszym potrąceniu przez auto, leżał na jezdni i ewidentnie potrzebował pomocy. Gdyby nie reakcja patrolu ptak zginąłby pod kołami nadjeżdżających samochodów.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)