Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

20 września 2022

Pierwsze mecze ligowe za nimi. Orlicy zagrali dobre mecze

fot. Damian Borowski

fot. Damian Borowski

Orlicy wystartowały z ligowymi rozgrywkami.

Zagrały pierwszy turniej w Szubinie gdzie odbyły się dwa bardzo dobre mecze - z Pelikanem (FA) Szubin oraz Wisełką Strzelce Górne (niestety drużyna MUKSu nie dotarła na zawody). Nasi młodzi piłkarze zagrali świetne zawody. Walka, piękne akcje, jeszcze ładniejsze bramki i mądra gra

Liga jest organizowana w ramach rozgrywek KPZPN Od pasji do futbolu gdzie gramy bez tabel, wyników i klasyfikacji końcowej.

W zawodach zagraliśmy w składzie: Janek, Ola, Maciek, Filip, Igor, Maja, Antek, Adam i Maks.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Maciej (4) oraz Maks (2). Brawa dla wszystkich naszych małych bohaterów zawodów.

Materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)