Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2023

Podziękowania, życzenia, wzruszenia. Jubileusz LUKS Start Nakło

fot. Anna Mrozek

fot. Anna Mrozek

W dniu wczorajszym LUKS Start Nakło podsumował sezon# 2022/23. Rok 2023 jest wyjątkowy, bowiem mija właśnie 10 lat działalności nakielskiego klubu lekkoatletycznego. Podziękowania, życzenia, wzruszenia - tego zdecydowanie nie brakowało podczas wczorajszego wieczoru.

W sali konferencyjnej Nakielski Ośrodek Kultury spotkali się klubowicze, sympatycy i zaproszeni goście. Podsumowano wszystkie działania i sukcesy w mijającym sezonie. Kolejny rok z rzędu na LUKS pochwalić się może sporą ilością medali, wywalczonych na różnych imprezach sportowych w kraju. Spotkanie prowadził prezes klubu Marcin Jankowski, a głos zabrali m.in. prezes Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki Krzysztof Wolsztyński, burmistrz Gmina Nakło nad Notecią Sławomir Napierała, przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Wiśniewski, przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu, Zdrowia, Polityki Społecznej i Porządku Publicznego Jan Grabarski oraz prezes spółki Nakielski Sport Anna Mrozek. Wyróżnieni klubowicze otrzymali pamiątkowe statuetki, podobnie jak przyjaciele i wspierający klub. Klubowicze i trenerzy LUKS Start Nakło, z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia życzymy kolejnych lat wypełnionych sukcesami, radością i satysfakcją z tego co robicie! 100 lat!

Materiał: Anna Mrozek

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport Sp. z o.o.

Oceń artykuł: 18 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)