Porażka na boisku lidera. GLZS wrócił do Sadek z bagażem 8. bramek
Bardzo nieudany wyjazd do Sicienka mają za sobą zawodnicy# GLZS Sadki, którzy na boisku lidera tabeli ulegli aż 1:8. Bardzo słabo wyglądała przede wszystkim defensywa, która popełniała proste błędy.
W 18. kolejce rozgrywek piłkarskich B – klasy na boisku w Sicienku doszło do starcia czołowych zespołów grupy III. Miejscowy Gryf, czyli lider tabeli, zmierzył się z GLZS – em Sadki, który znajdował się na najniższym stopniu podium. Obu zespołom przyszło rywalizować w trudnych warunkach atmosferycznych, przy strugach deszczu. Zdecydowanie lepiej w zastanej rzeczywistości odnaleźli się gospodarze, którzy udzielili gościom prawdziwej i bolesnej lekcji gry. Pierwsza połowa nie zapowiadała jednak takiego obrotu spraw, bo jeszcze do 49. minuty, Gryf minimalnie prowadził 2:1. W kolejnych fragmentach meczu nastąpiła jednak katastrofa w szeregach GLZS, a szczególnie w formacji obronnej. Wystarczyło kilka podań i zawodnicy z Sicienka znajdowali się w znakomitych sytuacjach podbramkowych, których nie marnowali.
Goście mogli tylko bezradnie rozkładać ręce i przyglądać się popisom gospodarzy, którzy pokazali, że bezapelacyjnie zasługują na awans do A – klasy.
Gryf Sicienko – GLZS Sadki 8:1 (2:0)
Bramka dla GLZS: Łukasz Bzdawka
Czytaj również
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies
Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).
(czytaj więcej)Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?
Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".
(czytaj więcej)Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?
Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.
(czytaj więcej)Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią
Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!