Dziś mamy 4 czerwca 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

24 marca 2023

Powieść nie zachwyciła czytelniczek. Panie uznały książkę za zbyt chaotyczną

fot. powierzone

fot. powierzone

W czwartkowe popołudnie, 23 marca w filii bibliotecznej w Paterku odbyło się kolejne spotkanie #Dyskusyjnego Klubu Książki. Omawiano na nim książkę, która odniosła międzynarodowy sukces i została przetłumaczona na ponad 30 języków. Powieść „Gdzie jesteś, Bernadette?” Marii Semple została również zekranizowana.

W wielu recenzjach jest przedstawiana jako powieść obyczajowa z wartką akcją, którą czyta się jak sensacyjny thriller. Nie brakuje w niej także czarnego humoru. Niestety nie została pozytywnie oceniona przez DKK w Paterku. Tylko jedna z pań wyraziła się o tej książce pozytywnie punktując jej wielowątkowość i zaskakujące zwroty akcji. Pozostałe uczestniczki dyskusji uznały ją za zbyt chaotyczną i niemal od pierwszych stron mało zachęcająca do przeczytania jej do końca.

Tak więc, tym razem książka omawiana na marcowym spotkaniu DKK w Paterku nie zachwyciła i nie urzekła czytelniczek.

Na kolejne spotkanie zapraszamy 27 kwietnia.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Materiał: Katarzyna Hass / PiMBP w Nakle nad Notecią – Filia w Paterku

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)