Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

21 października 2021

Pracowity czwartek dla strażaków . Ile razy interweniowali?

fot. MaG

fot. MaG

Powalone drzewa to jeden z najczęściej wymienianych powodów# dzisiejszych wyjazdów strażaków.

Czwartek okazał się bardzo pracowity dla strażaków. Z informacji przekazanych przez mł. bryg. Piotra Cholerzyńskiego z KP PSP w Nakle wynika, że do godziny 16.00 strażacy byli wzywani do 32 zdarzeń w powiecie nakielskim. Z czego 19 to usuwanie powalonych drzew i konarów, pięć zdarzeń było związanych z zerwanymi liniami energetycznymi. Sześć zgłoszeń dotyczyło uszkodzeń dachów. Działania prowadzili też w Chrząstowie, gdzie w wyniku podmuchu wiatru przewróciła się przyczepa samochodu ciężarowego.

Przypomnijmy. W powiecie nakielskim synoptycy ostrzegają przed silnym wiatrem. - Prognozuje się występowanie silnego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 50 km/h, w porywach do 100 km/h, z południa i południowego zachodu - informuje IMGW-PIB. Wydane ostrzeżenie obowiązuje do 21 października do godziny 20.00.

Oceń artykuł: 15 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (9)

  Mieszkanka, w dniu 21-10-2021 18:47:49 napisał:

  Do energetyki nie można się dodzwonić, skąd uzyskać informację kiedy będzie usunięta awaria?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 0 (0)

  Ja , w dniu 21-10-2021 21:47:28 napisał:

  991 numer alarmowy

  odpowiedz

  • 0 (2)

  sąsiad, w dniu 21-10-2021 22:00:54 napisał:

  DOBRE OSTRZEŻENIA PO FAKCIE DZIĘKI

  odpowiedz

  • 3 (3)

  KK, w dniu 21-10-2021 22:15:17 napisał:

  Numer 991 przez pół dnia nie działał :/

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Halina, w dniu 22-10-2021 09:40:57 napisał:

  Proszę dzwonić na nr 618504000 i tam zgłaszać awarię. Nr 991 został zablokowany.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Kapusta biała
0,99PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)