Dziś mamy 9 lutego 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2022

Przeszedł pomimo opuszczonych zapór. Zdarzenie zarejestrował monitoring

fot. Straż Miejska Nakło nad Notecią

fot. Straż Miejska Nakło nad Notecią

W codziennym pośpiechu zapominamy o bezpieczeństwie swoim jak i innych. Nie powinniśmy go lekceważyć zwłaszcza jeśli chodzi# o przejazdy kolejowe. Przechodzenie przez nie jeśli zapory są zamknięte jest zabronione, gdyż naraża na utratę życia lub zdrowia osobę, która się takowej czynności podejmuje i wiąże się z wysokim mandatem karnym.

Takiego karygodnego zachowania podjął się mieszkaniec naszej gminy. W dniu 29 listopada 2022 roku o godz. 15.44 dzięki funkcjonowaniu Miejskiego Monitoringu Wizyjnego udało się zarejestrować mężczyznę, który przeszedł przez przejazd kolejowy na ul. Gen. H. Dąbrowskiego w Nakle nad Notecią pomimo opuszczonych zapór. Sprawca wykroczenia zachował się nieodpowiedzialnie i został ukarany wysokim mandatem karnym.

Materiał: st. insp. Dariusz Chróściński / Straż Miejska Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 105 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)