Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

26 listopada 2023

Raport ligowy. Doskonała gra zawodników Football Academy Nakło

fot. Football Academy Nakło

fot. Football Academy Nakło

Przedstawiamy aktualny raport ligowy #Football Academy Nakło.

Liga Młodzika

W ostatniej kolejce ligowej podejmowaliśmy lidera tabeli Gwiazdę Bydgoszcz, która na dwie kolejki przed końcem rundy jesiennej miał zapewnione pierwsze miejsce i awans do wyższej ligi. W pierwszym meczu po jednym błędzie w końcówce meczu przegraliśmy 0-1. W tym meczu grając beż bramkarzy wyszliśmy z dużą ostrożnością i to zawahanie we własne umiejętności zemściło się popełnieniem kilku błędów po których straciliśmy bramkę. Chwilę później wpada druga. Od tego momentu nasz zespół przebudził się i zaczęliśmy grać to co potrafimy najlepszego. Bardzo solidna gra w obronie i groźne akcje sprawiły mnóstwo problemów naszym rywalom. Zespół Gwiazdy miał dużo szczęścia przy kilku naszych akcjach. Zdobyliśmy tylko jedną bramkę której autorem był Igor Przygocki. Szkoda, że nie udało się więcej goli zdobyć bo nasz zespół zasłużył zdecydowanie conajmniej na remis.

FA Mezar - Gwiazda Bydgoszcz 1-2

Igor Przygocki - 1

Liga Trampkarza

W tym meczu zagraliśmy z zespołem z Wtelna. Mecz zaczęliśmy nerwowo, popełniając zbyt dużo błędów przez co straciliśmy niepotrzebnie bramkę. Kiedy już wracaliśmy do swojego stylu gry strzałem życia pod poprzeczkę popisał się zawodnik gości. Ale to było wszystko z gry naszych rywali, którzy próbowali jeszcze kilkukrotnie kilku indywidualnych akcji które były w pełni opanowywane przez nasz zespół. Szybko wyrównujemy jeszcze w pierwszej połowie po dwóch debiutanckich golach najmniejszego na boisku ale z to bardzo walecznego Igora Nawrockiego. Początek drugiej połowy od razu wychodzimy na prowadzenie po golu Skarweckiego Fabiana. W wyniku jednej z akcji w polu karnym nasz zawodnik dotknął piłkę ręką przez co został podyktowany rzut karny. W bramce jednak kapitalnie broniący Mikołaj nie daje szans na zdobycie kolejnej bramki. Ta sytuacja rozochociła przeciwników do śmielszych ataków, ale były one bezskuteczne..

W końcówce spotkania koronkowa akcją Kuby Bochata i Kuby Kubińskiego daje nam czwartą bramkę dokumentując zasłużone zwycięstwo.

FA Mezar - Olimpia Wtelno 4-2

Igor Nawrocki - 2

Fabian Skarwecki - 1

Kuba Kubiński - 1

Brawa dla obydwóch naszych zespołów za piękną walkę i świetną grę.

Nie mogliśmy skorzystać z kilku naszych zawodników w tych meczach, którzy się rozchorowali. Życzymy dużo zdrówka i szybkiego powrotu na boisko.

Dziękujemy również naszym rodzicom za wsparcie oraz doping.

Materiał: Daniel Kloska / Football Academy Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)