Dziś mamy 30 czerwca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

23 czerwca 2022

Rodzinny Turniej Tenisa. W zawodach udział wzięło 11 par

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 18.06.2022 r. na kortach Nakielskiego Towarzystwa# Tenisowego "Sokół" w bardzo słonecznej pogodzie rozegrano Rodzinny Turniej Tenisa Par Deblowych.

W turnieju udział wzięło 11 par. Były to dzieci na codzień biorące udział w zajęciach pn. "Nauka i doskonalenie gry w tenisa ziemnego" oraganizowanej przez Nakielski Sport Sp. z o.o. wraz ze swoimi rodzicami lub krewnymi. Wyniki były następujące:

1. Zosia Brukwicka i Wojtek Bebło,

2. Janek Brukwicki i Przemysław Brukwicki,

3. Anna Wielebska i Mariusz Wielebski.

Obok wymienionych pierwszych trzech par w Turnieju udział wzieli: Marcin i Wojtek Bebło, Dominik i Piotr Gorniak, Kamila i Mikołaj Grochowscy, Oliwia i Magdalena Rusin, Lena i Sławek Koszny, Michał i Anna Wilczek, Bianka i Mateusz Stachowscy, Vadim i Dymitr Żylińscy.

Turniej zorganizował i przeprowadził Piotr Podgórski - instruktor tenisa ziemnego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne edycje turnieju.

Materiał: Weronika Marzyńska / Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)