Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 marca 2023

Samorządowcy zagrali w piłkę halową. Reprezentacja z Nakła na podium

fot. Paweł Barczykowski

fot. Paweł Barczykowski

Już po raz czwarty w Tarnowie Podgórnym odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Samorządowców #o Puchar Wójta Gminy Tarnowo Podgórne. W zawodach, które odbyły się w dniu 18 marca 2023 r. w hali Zespołu Szkół Technicznych wzięło udział sześć drużyn, między innymi reprezentacja Gminy Nakło nad Notecią.

Mecze rozegrano systemem "każdy z każdym", co pozwoliło wyłonić zwycięzcę. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Gminy Tarnowo Podgórne. Na drugim uplasowała się drużyna Straży Miejskiej Miasta Poznań. Natomiast trzecie miejsce na podium zajęła reprezentacja Gminy Nakło nad Notecią, która wystąpiła w składzie: Tomasz Rompalski, Szymon Cyganek, Paweł Juszczak, Piotr Zwoliński, Michał Jassel, Bartosz Włodarczyk, Tomasz Jasiński, Fabian Tofil, opiekunem zespołu był Jan Grabarski.

Materiał: Maciej Łuczak / Nakielski Sport Sp. z o.o.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)