Dziś mamy 4 czerwca 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

23 maja 2023

Stefan Grzegorek nie zwalnia tempa. Sukces na turnieju w Gdyni

fot. Nakielski Sport Sp. z o.o.

fot. Nakielski Sport Sp. z o.o.

Reprezentant Gminy Nakło nad Notecią Stefan Grzegorek nie zwalnia tempa i po raz kolejny wziął #udział w Turnieju tenisa ziemnego TOP Szlem Wilson w kategorii 65+ w grze pojedynczej i podwójnej, który odbył się w dniach 20-21.05.2023 r. w Gdyni.

Mamy wspaniałe wieści. W grze pojedynczej Stefan Grzegorek dotarł aż do finału, gdzie musiał uznać wyższość Romana Wedrocha zajmując w końcowej klasyfikacji II miejsce.

W grze podwójnej Open Amator Stefan Grzegorek/ Marek Gutjar pokonali na swojej drodze wszystkich przeciwników tym samym zajmując I miejsce w turnieju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Materiał: Maciej Łuczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródlo: Nakielski Sport Sp. z o.o.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)