Dziś mamy 23 maja 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 stycznia 2022

Świąteczny Turniej Szachowy rozegrany. Kto tym razem był najlepszy?

fot. pixbay

fot. pixbay

30 grudnia w Szubińskim Domu Kultury odbył się tradycyjny Świąteczny Turniej Szachowy "SZUBIN OPEN 2021".

Zadanie publiczne pod nazwą "Upowszechnianie życia szachowego w Gminie Szubin" współfinansowane jest ze środków budżetu Gminy Szubin.

W zawodach zwyciężył reprezentant klubu ŻTMS Baszta Żnin - Piotr Konieczyński. II miejsce wywalczył Hubert Gabryszewski (NOK Nakło), a III miejsce zdobył Mateusz Weryho (UKS MDK 1 Hetman Bydgoszcz).

W grupie B lokaty na podium zajęli: I miejsce Jakub Makarewicz (SzDK Szubin / Kcynia), II miejsce Robert Popielarz (Rynarzewo), III miejsce Mikołaj Janus (ŻTMS Baszta Żnin).


Dane techniczne przedsięwzięcia: system szwajcarski, 7 rund, 10 minut na uczestnika. Turniej prowadzili: Julia Rocławska, Mikołaj Włoch i Piotr Szybowicz.

Specjalne podziękowania należą się Tomaszowi Matuszakowi, który cierpliwie oczekiwał na zamknięcie SzDK do godziny 21.00.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Olej zwyczajny 0,9l
6,99PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)