Dziś mamy 25 lutego 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

02 stycznia 2022

Świąteczny Turniej Szachowy rozegrany. Kto tym razem był najlepszy?

fot. pixbay

fot. pixbay

30 grudnia w Szubińskim Domu Kultury odbył się tradycyjny Świąteczny Turniej Szachowy "SZUBIN OPEN 2021".

Zadanie publiczne pod nazwą "Upowszechnianie życia szachowego w Gminie Szubin" współfinansowane jest ze środków budżetu Gminy Szubin.

W zawodach zwyciężył reprezentant klubu ŻTMS Baszta Żnin - Piotr Konieczyński. II miejsce wywalczył Hubert Gabryszewski (NOK Nakło), a III miejsce zdobył Mateusz Weryho (UKS MDK 1 Hetman Bydgoszcz).

W grupie B lokaty na podium zajęli: I miejsce Jakub Makarewicz (SzDK Szubin / Kcynia), II miejsce Robert Popielarz (Rynarzewo), III miejsce Mikołaj Janus (ŻTMS Baszta Żnin).


Dane techniczne przedsięwzięcia: system szwajcarski, 7 rund, 10 minut na uczestnika. Turniej prowadzili: Julia Rocławska, Mikołaj Włoch i Piotr Szybowicz.

Specjalne podziękowania należą się Tomaszowi Matuszakowi, który cierpliwie oczekiwał na zamknięcie SzDK do godziny 21.00.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 12 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Ramka wodna na zdjęcie
25,90PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Kolaż ze zdjęć 30x40
16,00PLN
Budowa magazynów
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Cenne rady od policjantki

Zawodnicy nakielskiego klubu# UKS 2 Judo Nakło podczas spotkania z policjantką, rozmawiali o bezpiecznych zachowaniach w trakcie ferii w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)