Dziś mamy 25 marca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

02 stycznia 2022

Świąteczny Turniej Szachowy rozegrany. Kto tym razem był najlepszy?

fot. pixbay

fot. pixbay

30 grudnia w Szubińskim Domu Kultury odbył się tradycyjny Świąteczny Turniej Szachowy "SZUBIN OPEN 2021".

Zadanie publiczne pod nazwą "Upowszechnianie życia szachowego w Gminie Szubin" współfinansowane jest ze środków budżetu Gminy Szubin.

W zawodach zwyciężył reprezentant klubu ŻTMS Baszta Żnin - Piotr Konieczyński. II miejsce wywalczył Hubert Gabryszewski (NOK Nakło), a III miejsce zdobył Mateusz Weryho (UKS MDK 1 Hetman Bydgoszcz).

W grupie B lokaty na podium zajęli: I miejsce Jakub Makarewicz (SzDK Szubin / Kcynia), II miejsce Robert Popielarz (Rynarzewo), III miejsce Mikołaj Janus (ŻTMS Baszta Żnin).


Dane techniczne przedsięwzięcia: system szwajcarski, 7 rund, 10 minut na uczestnika. Turniej prowadzili: Julia Rocławska, Mikołaj Włoch i Piotr Szybowicz.

Specjalne podziękowania należą się Tomaszowi Matuszakowi, który cierpliwie oczekiwał na zamknięcie SzDK do godziny 21.00.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)