Dziś mamy 22 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 stycznia 2024

Trwa charytatywny kiermasz. Pomóżmy panu Rafałowi!

fot. MM

fot. MM

Od godziny 10:00 przy Placu Marii Konopnickiej w Nakle trwa #charytatywny kiermasz, z którego dochody zasilą zbiórkę na zakup protezy dla pana Rafała, który wskutek nieszczęśliwego wypadku w dniu 2 grudnia 2023 roku stracił prawą dłoń.

Niestety, ale utrata prawej dłoni spowodowała, iż pan Rafał (który jest praworęczny), nie jest obecnie w stanie wykonywać swojej pracy (mechanik), która jest jednocześnie jego największą życiową pasją.

Aktualna sytuacja nie pozwala mu na normalne egzystowanie, a podstawowe, codzienne czynności stanowią dla pana Rafała nie lada wyzwanie. - Pieniądze ze zbiórki pomogą mi w rekonwalescencji oraz umożliwią zakup protezy, dzięki której w dużej mierze, moje codzienne funkcjonowanie pozwoli zbliżyć się do życia sprzed wypadku. Z całego serca proszę Was o pomoc i wsparcie. Wierzę, że dobro wysłane w świat, wraca z podwójną mocą! - napisał pan Rafał w opisie prowadzonej zbiórki.

Na kiermaszu przy Placu M. Konopnickiej można nabyć wiele rozmaitych produktów od lokalnych i bydgoskich przedsiębiorców oraz usług, takich jak m.in. loty samolotem awionetką, vouchery jazdy konnej w siodle, vouchery do salonu kosmetycznego oraz vouchery na kurację dietetyczną.

Każdy, kto nie ma możliwości przybycia na kiermasz, może wesprzeć internetową zbiórkę prowadzoną na rzecz pana Rafała w internecie. Znajduje się ona tutaj. Do tej pory zebrano około 76 tys. zł. Potrzeba jeszcze ponad 561 tys. zł.

Oceń artykuł: 49 19

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Pamiątka A4
20,00 zł PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)
0

Zmień swoje dotychczasowe nawyki. Serce kocha sport

Systematyczna aktywność fizyczna jest podstawą# zdrowego stylu życia. Małymi krokami spróbuj zmienić swoje dotychczasowe nawyki.

(czytaj więcej)