Dziś mamy 24 stycznia 2025, piątek, imieniny obchodzą:

05 lipca 2024

"II Bieg Pełnej Miski". Na listach startowych już ponad 320 uczestników

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 25 sierpnia 2024 r. w Szubinie odbędzie się #druga edycja „II Biegu Pełnej Miski”.

Bieg Pełnej Miski  to kontynuacja akcji „Mikołajkowa Paka dla bezdomniaka – Pysia i przyjaciele” zapoczątkowanej w 2017 roku przez ośmioletnią wtedy Wiktorię i jej psiaka Pysię. W ciągu 7 lat uczestnicy akcji przekazali  do okolicznych schronisk dla zwierząt ponad 6 TON karmy.

Bieg Pełnej Miski wystartował po raz pierwszy we wrześniu 2023 r. Na listach startowych zameldowało się ponad 250 uczestników, którzy trasę 5 km pokonali stacjonarnie oraz wirtualnie. Uczestnicy razem „wybiegali” wówczas 1300 kg karmy, która trafiła do schroniska dla zwierząt w Rybowie, Bydgoszczy i Toruniu.

Aktualnie trwają przygotowania do drugiej edycji biegu, która odbędzie się 25 sierpnia w Szubinie. Na listach startowych na ten moment znajduje się ponad 320 uczestników.

Dla zawodników przygotowano:

- bieg główny na dystansie 5km

- NW 5 km

- bieg z psem

- biegi dziecięce (200m, 400m , 800m)

W biegu wyłonimy zwycięzców klasyfikacji OPEN Kobiet oraz Mężczyzn oraz w klasyfikacjach wiekowych K/M 20 ,30, 40, 50, 60+. Dodatkowo przeprowadzona zostanie klasyfikacja drużynowa oraz wyróżniona zostanie najliczniejsza drużyna.

Bez wątpienia tego dnia szykuje się prawdziwe święto biegowe, którego Szubin dawno nie widział.

Zachęcamy Wszystkich do aktywnego uczestnictwa w biegu. Zapisy trwają do 11 sierpnia,  a liczba miejsc jest ograniczona. Razem wybiegajmy tony karmy dla schroniska.

Jeśli nie czujesz się na siłach by przebiec/przemaszerować  trasę 5 km miło nam będzie gdy przyjdziesz wesprzeć zawodników na trasie biegu. Zawodnicy będą wdzięczni za Twój doping !!

Więcej informacji: https://pelnamiska.com.pl/

Link do wydarzenia

https://facebook.com/events/s/ii-bieg-pe%C5%82nej-miski-szubin-20/1047856856325497/

Link do FB

https://www.facebook.com/profile.php?id=61550791483600

Zapisy i regulamin:

https://panel.maratonczykpomiarczasu.pl/bieg-pelnej-miski

Materiał: Stowarzyszenie Pod Egidą

Oceń artykuł: 13 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Konstrukcje stalowe
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
0

Inwestycje w roku 2025. Opera, filharmonia, Nawra

W rozbudowywanym kompleksie Opery Nova finiszują# roboty konstrukcyjne na budowie tzw. czwartego kręgu, jednocześnie placówka ogłasza przetargi na specjalistyczne wyposażenie i zapowiada uruchomienie parkingu podziemnego jeszcze przed nowym sezonem artystycznym. W tym roku startują też dwie inne duże inwestycje kulturalne w naszym regionie – rozbudowa Filharmonii Pomorskiej i wielkie przedsięwzięcie w Nawrze, gdzie w zrujnowanym kompleksie pałacowym powstanie muzeum ziemiaństwa.

(czytaj więcej)
0

Zaczyna się okres zimowego szaleństwa. Jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe?

Zbliżające się ferie to wyczekiwany czas zarówno przez najmłodszych# uczniów klas podstawowych, aż po młodzież ze szkół średnich. Warto zadbać, aby był to czas bezpieczny.

(czytaj więcej)
0

23 stycznia – Dzień Bez Opakowań Foliowych. Jak ograniczyć plastik i zadbać o przyszłość planety?

Zanieczyszczenie plastikiem to jeden z największych #problemów środowiskowych XXI wieku. Jego drobne cząsteczki znajdują się już nie tylko w wodach i glebie, ale także w żywności czy powietrzu, bezpośrednio oddziałując na zdrowie ludzi i zwierząt. Obchodzony 23 stycznia Dzień Bez Opakowań Foliowych to doskonała okazja, by podjąć kroki w kierunku ograniczenia tworzyw sztucznych w codziennym życiu.

(czytaj więcej)
0

Powołanie Stowarzyszenia Metropolia Toruńska. Inauguracja

Podczas walnego zgromadzenia Stowarzyszenia# Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Torunia (MOFT), ogłoszono powołanie Stowarzyszenia Metropolia Toruńska. Potencjał proklamowanej właśnie metropolii to pół miliona mieszkańców, niski poziom bezrobocia i bezpośredni dostęp do autostrady. W historycznym wydarzeniu na zamku w Golubiu-Dobrzyniu uczestniczył marszałek Piotr Całbecki, który w swoim wystąpieniu podkreślił, że decyzja o powstaniu Metropolii Toruńskiej jest ważna, bo jest działaniem na rzecz stabilizacji i rozwoju gospodarczego regionu.

(czytaj więcej)