Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 maja 2024

Turniej tenisa ziemnego mikstowego. Mariola i Marek Knioła górą!

fot. KP

fot. KP

W sobotę, 25 maja w Nakle na kortach #przy ulicy Parkowej rozegrano turniej tenisa ziemnego.

Imprezę zorganizowało Nakielskie Towarzystwo Tenisowe Sokół. Nagrody ufundowała spółka Nakielski Sport. Rywalizowano w mikstach. Pogoda dopisała.

W turnieju zwyciężyli: Mariola i Marek Knioła, którzy w finale pokonali parę Katarzynę i Bartosza Łapińskich. Trzecie miejsce zajęli Natalia i Daniel Michalscy, którzy wygrali z duetem Aldona Benenowska i Marek Urbański.

Nagrody dwóm najlepszym parom wręczył prezes NTT Sokół Jacek Jankowski.

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (5)

  krajan, w dniu 27-05-2024 15:15:55 napisał:

  Czekam,aż na korty zaproszeni zostaną uczennice i uczniowie z wszystkich szkół miasta o gminy,z tą myślą TPS wybudował te korty.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 3 (3)

  Gem, w dniu 27-05-2024 18:44:54 napisał:

  Czy potrzebne jest zaproszenie? Nie. Wystarczy pójść i zarezerwować kort albo zadzwonić. Uczniowie i uczennice do gry w tenisa muszą odłożyć swoje smartfony.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  X, w dniu 27-05-2024 21:33:32 napisał:

  Paraolimpiada?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ingwe, w dniu 28-05-2024 07:13:20 napisał:

  Wielkie gratulacje!!!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Audyt środowiskowy
3000PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Zadaj pytanie
40PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)