Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

02 lipca 2022

Wichura zerwała dach w budynku mieszkalnym i inwentarski. Pomogli strażacy

Fot. OSP Łobżenica

Fot. OSP Łobżenica

Wczoraj, 1 lipca 2022 roku zgodnie z ostrzeżeniami meteorologów #przez region w tym Krajnę przeszły burze, które powodowały szkody.

Po godz. 17:00 wezwano strażaków do miejscowości Kruszki, gmina Łobżenica. gdzie wichura zerwała dach z budynku mieszkalnego oraz budynków inwentarskich. W działaniach ratowniczych uczestniczyli strażacy z OSP Łobżenica, OSP Miasteczko Krajeńskie, OSP Wiktorówko oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Pile.

Źródło:OSP Łobżenica

Materiał: Wiecbork112

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (12) Zgłoś naruszenie zasad

  • -15 (27)

  Rozum, w dniu 02-07-2022 10:26:16 napisał:

  Blachodachówka...i wszystko jasne,jeżeli komuś szkoda zainwestować w solidne pokrycie i solidną konstrukcję dachu.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (10)

  Olga, w dniu 02-07-2022 13:43:02 napisał:

  Dlaczego na tym portalu jest tylu bezmuzgowych ludzi ,Rozum to ty chyba masz na tym co siadasz. Widać że rozumu natura ci nie dała.

  odpowiedz

  • 0 (24)

  Vvvv, w dniu 02-07-2022 15:02:41 napisał:

  Więcej niech dają tym ukraińskim ścierwą ludzie są zmęczeni tą Ukraina

  odpowiedz

  • 3 (7)

  Cna, w dniu 02-07-2022 17:05:07 napisał:

  To przez Putina

  odpowiedz

  • 12 (12)

  Dach, w dniu 02-07-2022 17:07:43 napisał:

  Teraz to są nowoczesne pokrycia dachowe, lipa jakich mało, zauważcie ze dachy zrywane przez wiatr to tylko te nowe, że starych budynków , kladzione solidnie czyli czopowane itd mało kiedy są zrywane, te nowe to tylko blacha przykręcona do belki i tyle , a płacić trzeba jak za zboże, kiedyś dachy kładli prawdziwi cieśle a teraz gościu co ma firmę budowlana i remontowa kładzie dach.Zero fachowej pracy

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (4)

  Anonim, w dniu 02-07-2022 19:12:57 napisał:

  Dokładnie.jak się widzi jak dachy pozrywane przez wiatr to tylko z nowych domów.niektore rudery stare a dach nawet nie ruszony przez wiatr .tak dobrze trzyma .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (6)

  Rozum, w dniu 02-07-2022 20:06:40 napisał:

  No słuszna uwaga.W myśl zasady " zastaw się a postaw się" Klasyczna "biedronkowe"myślenie.Deficyt finansowy idzie w parze z deficytem szarych komórek.Anomalia pogodowe bezlitośnie obnażają filozofię nowobogackich.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Budowa magazynów
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)