Dziś mamy 7 grudnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

20 lipca 2022

Wizyta bibliotekarki w przedszkolu. Dzieci wysłuchały bajki

fot. powierzone

fot. powierzone

W ubiegłym tygodniu bibliotekarka z Biblioteki Dziecięcej udała się do # Przedszkola Katolickiego w Nakle nad Notecią.

 W związku z tematem zajęć „Pisarze Świata – Dania”, dzieci wysłuchały baśni Hansa Christiana Andersena pod tytułem „Calineczka”. Po przeczytaniu bajki, przedszkolaki chętnie odpowiadały na zadawane pytania.

Wykorzystując piękną pogodę, wykonały na świeżym powietrzu zadanie plastyczne, dotyczące Calineczki. Na zakończenie otrzymały słodkości, a bibliotekarka, pięknego kwiatka. To było miłe spotkanie.

 
materiał: Anna Splitt/ PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)