Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

31 lipca 2022

Football Academy na obozie sportowym w Redzie. Piłkarze szlifowali formę

fot. Łukasz Kwiatkowski

fot. Łukasz Kwiatkowski

Młodzi piłkarze Football Academy przebywali na 7-dniowym obozie# sportowym w Redzie. Każdego dnia szlifowaliśmy formę podczas treningów, które odbywały się na stadionie AP Jedynka Reda.

Dla naszych obozowiczów oprócz podnoszenia swoich umiejętności przygotowaliśmy moc atrakcji.

Odwiedziliśmy Papugarnię, Gadoland, zwiedzaliśmy Gdynię, Władysławowo gdzie również przy okazji skorzystaliśmy z kąpieli w morzu, bawiliśmy się w Aquaparku odbyliśmy empiryczna lekcja przyrody pośród żywych gadów i płazów, bawiliśmy się na gokartach a także świetnie integrowaliśmy się podczas przeróżnych gier planszowych i towarzyskich. Podczas obozu mieliśmy również zajęcia z psychologiem sportowym z Psychosportica a nasi bramkarze mieli również treningi specjalistyczne z trenerem bramkarzy. Nie mogło też obyć się bez chrztu obozowego.

Ostatniego dnia obozu tuż przed przyjazdem rodziców miało miejsce oficjalne zakończenie obozu piłkarskiego w Redzie. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe Licencje Obozowych Wyjadaczy a na niektórych obozowiczów czekały również wyróżnienia indywidualne:
Wzór Obozowicza (Turbo piłkarz): Kuba Zasada
Tymek Nowak
Rafael Bunke Manteufel

Obozowi Bramkarze:
Darek Andraszewicz
Janek Narloch
Dawid Bochiński

Tytuł Obozowych Czyściochów (pokój nr 206):
Tomek Klimek
Adam Śmigielski
Krzysiek Śmigielski

Najgrzeczniejsi Obozowicze:
Oliwier Bryk
Janek Narloch
Mariusz Młodzik
Maciek Narloch

Najmłodszy Obozowicz:
Tymek Lewicki

Janusz Obozowy:
Dawid Stypiński

Obozowa Mariolka:
Filip Derucki

Tekściarz Obozowy:
Stasiek Kowalski

Obozowi terroryści (pokój nr 102):
Olek Syska
Szymon Czapski
Adam Czapski
Darek Andraszewicz

Z tego miejsca w imieniu trenerów pragniemy serdecznie podziękować Chłopcom za udział w obozie!! To była dla nas czysta przyjemność.

Rodzicom dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość. Mamy nadzieję, że chłopaki będą wspominać długo tą przygodę (dla większości był to pierwszy obóz z dala od domu).
No to z kim widzimy się na następnym obozie? Góry? Mazury? Morze?

Materiał: Daniel Kloska

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)