Dziś mamy 4 lipca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 stycznia 2022

Gminne mistrzostwa w piłce ręcznej. Rywalizacja była zacięta

fot. Maciej Łuczak

fot. Maciej Łuczak

Dnia 12.01.2022 r. w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w# Nakle odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W zawodach uczestniczyły 4 drużyny.

Wynik spotkania Igrzyska Dzieci

ZS-P nr 4 w Nakle - ZS-P w Ślesinie 7 : 3

Wynik spotkania Igrzyska Młodzieży Szkolnej

ZS-P w Ślesinie - ZS-P nr 3 w Nakle 8 : 6

Dziewczęta z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ślesinie w kategorii IMS oraz dziewczęta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nakle reprezentować będą naszą Gminę na zawodach powiatowych.

Zwycięski zespół ze Ślesina wystąpił w składzie: Wiktoria Jankowska, Eliza Jarząbek, Lena Jassel, Dominika Kosek, Julia Kółeczko, Anna Malik, Michalina Okoniewska, Agata Sobiech, Julia Zegadło.

Opiekunem drużyny jest nauczyciel w-f Aldona Bon.

Dziewczęta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nakle wystąpiły w składzie:

Maja Dubkowska, Eliza Kakuszke, Olga Mańkowska, Weronika Mycek, Lila Nowak, Karolina Szcześniak, Alicja Urbańska, Julia Zmudzińska, Zofia Zwolińska.

Opiekunem drużyny jest nauczyciel w-f Bogusława Kopras.

Organizatorem zawodów był Nakielski Sport Spółka z o.o.

Materiał: Marcin Jankowski i Jan Grabarski - Nakielski Sport

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 15 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)