Dziś mamy 20 kwietnia 2025, niedziela, imieniny obchodzą:

08 marca 2025

Muzyczny Dzień Kobiet w Sadkach. Wystąpił Jacek Silski

fot. MM

fot. MM

7 marca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury# w Sadkach odbyło się wyjątkowe muzyczne wydarzenie dedykowane przedstawicielkom płci pięknej. Na scenie zaprezentował się tego dnia artysta śląskiej sceny muzycznej Jacek Silski.

Zanim rozpoczął się koncert, na scenie pojawili się dyrektor GOK w Sadkach Iwona Biniak wraz z wójtem Sadek Michałem Piszczkiem, który złożył wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta, które obchodzić będą już 8 marca. Chwilę później scena należała już do gwiazdy wieczoru w osobie Jacka Silskiego, który momentalnie zauroczył sadkowską widownię zarówno swoim urokiem osobistym, jak i zdolnościami wokalnymi. Publiczność wypełniła salę aż po same brzegi i raz po raz nagradzała artystę gromkimi brawami.

Oceń artykuł: 13 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

    • 9 (17)

    Neron, w dniu 08-03-2025 19:23:31 napisał:

    Igrzysk i Chleba !!!

    odpowiedz

    • 5 (13)

    Lud, w dniu 09-03-2025 08:11:07 napisał:

    Szkoda, że nie byłem i nie popatrzyłem na złoty łańcuch artysty.

    odpowiedz

    • 7 (17)

    KK, w dniu 10-03-2025 13:10:31 napisał:

    i to idzie z pieniędzy publicznych...

    odpowiedz

    • 4 (14)

    Alternatywy 4, w dniu 11-03-2025 18:05:12 napisał:

    Myślę że to nie jest artykuł na pierwszą stronę. Ważniejsza była sesja rady gminy gdzie nie podniesiono oplat za smieci. Dzięki " dziesięciu wspanialym" w których skład nie wchodzą p.Niedbala ( mrozowo) I p.Borzych ( jadwizyn) którzy głosowali za podwyżkami.

    odpowiedz

    • 2 (10)

    Jol, w dniu 12-03-2025 06:59:55 napisał:

    Kanalia rady gminy Sadki ma w dupie społeczeństwo gmina sadek

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Wielka Niedziela. Radość ze zmartwychwstania Chrystusa

Niedziela Zmartwychwstania jest najważniejszym wydarzeniem w kalendarzu Kościoła katolickiego, gdyż stanowi o istocie chrześcijaństwa.

(czytaj więcej)
0

Tradycja Pałuckich Palm Wielkanocnych. Symbol, który buduje wspólnotę

W regionie Pałuk, na pograniczu Wielkopolski i Kujaw, tradycja wykonywania# palm wielkanocnych nie jest tylko rytuałem związanym z Niedzielą Palmową. To żywe dziedzictwo, przekazywane z pokolenia na pokolenie, będące symbolem zakorzenienia w kulturze, duchowości i wspólnocie. W Kcyni ta tradycja żyje dzięki zaangażowaniu mieszkańców oraz pracy pasjonatów, takich jak Maria Kordyś – instruktorka Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki, która od ponad 35 lat czuwa nad jej kontynuacją.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie wielkanocne. Świętowanie pierwszego dnia Wielkiej Nocy

Domowe świętowanie dawniej, ale również i współcześnie#, zaczyna się od śniadania w gronie najbliższej rodziny. Jest ono wyrażeniem radości z powodu pustego grobu i Zmartwychwstania. Ta rytualna uczta jednoczy żywych i umarłych i ma wymiar ceremonialny.

(czytaj więcej)
0

Wielkanocne smaki z KGW. Tradycja na talerzu

W Święta Wielkanocne#, w wielu domach w regionie zaczyna pachnieć babką drożdżową, żurkiem z białą kiełbasą i świeżo pieczonym mazurkiem. A jeśli ktoś szuka prawdziwych smaków i inspiracji na świąteczny stół, wystarczy zajrzeć do Kół Gospodyń Wiejskich – takich jak to w Starym Jarużynie. Przewodnicząca Koła, pani Stanisława Rygielska, z dumą opowiada o przygotowaniach i tradycjach, które od pokoleń towarzyszą tym wyjątkowym świętom.

(czytaj więcej)