Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2024

Uczennica Staszica z nagrodą banku. Jednorazowe stypendium

fot. powierzone

fot. powierzone

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego #2023/2024 w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią między innymi podsumowano współpracę z Bankiem Spółdzielczym w Nakle nad Notecią w ramach umowy patronackiej obejmującej klasę pierwszą i drugą technikum ekonomicznego i technikum rachunkowości.

Bank Spółdzielczy w Nakle nad Notecią reprezentowali Wiceprezes Zarządu Wojciech Gawlak oraz koordynator współpracy partnerskiej Tomasz Kokoszewski. Miłym akcentem uroczystości było wyróżnienie przez przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Nakle Joanny Stasiak-najzdolniejszej uczennicy z klasy patronackiej, która osiągnęła najwyższe wyniki w nauce w roku szkolnym 2023/2024. Joanna otrzymała jednorazowe stypendium przyznane przez Zarząd Banku Spółdzielczego w Nakle na Notecią. Ponadto Zarząd Banku Spółdzielczego skierował specjalne podziękowania za owocną współpracę i realizację umowy patronackiej koordynatorkom projektu Grażynie Kinderman.  Za całoroczną współpracę Banku i szkoły dziękują koordynatorki licząc na podejmowanie w przyszłości nowych wspólnych inicjatyw.

Materiał: Grażyna Kinderman / Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)